Kas nauja EBSCO duomenų bazėje? Kviečiame į mokymus

Atnaujinta: Šeštadienis, 06 lapkričio 2021 09:39 EBSCO mokymai

Internetiniai seminarai EBSCO duomenų bazės naudotojams siūlo mokymus apie įvairius EBSCO produktus. Mokymai vyks anglų kalba. Pasirinkite jus dominančią temą, užsiregistruokite ir dalyvaukite internetiniuose mokymuose.

Lapkričio 9 d. 12.30–12.50 val. – „Mikro sesija: darbas su visu tekstu EBSCOhost platformoje“. REGISTRUOTIS 
Mokymuose sužinosite, kaip dirbti su visu tekstu EBSCOhost platformoje, bus apžvelgtos atsisiuntimo, spausdinimo, siuntimo į „debesį“ galimybės. Sužinosite, kaip atrasti publikaciją EBSCO duomenų bazėse ir naudoti nuolatines nuorodas, kad ji būtų prieinama kitiems.
Lapkričio 10 d. 13–14 val. – „EBSCO duomenų bazės, prieinamos pagal nacionalinę licenciją Latvijoje ir Lietuvoje“. REGISTRUOTIS 
Lapkričio 17 d. 12.30–13 val. – „Kaip rasti naudingos mokymosi medžiagos EBSCO duomenų bazėje?“ REGISTRUOTIS
Sesijos metu sužinosite apie paslaugas, kur vartotojai ir bibliotekininkai gali rasti papildomos EBSCO mokymo medžiagos. Bus kalbama apie EBSCO Connect paslaugas ir EBSCO YouTube kanalą.

Norintiems naudotis duomenų baze iš namų suteikiami slaptažodžiai: kreipkitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. dėl prisijungimo. Nurodykite savo vardą, pavardę bei skaitytojo pažymėjimo numerį. Prisijungimo duomenis Jums išsiųsime elektroniniu paštu.