Svarbu! Keisis bibliotekos paslaugų teikimo tvarka

Trečiadienis, 07 liepos 2021 14:02

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka įgyvendina Lietuvos integralios bibliotekų informacinės sistemos (LIBIS) modernizavimą.

Dėl duomenų perkėlimo iš senosios sistemos į naująją sutriks bibliotekos el. katalogo, portalo ibiblioteka.lt naudojimas, galimi įvairūs sistemos sutrikimai, atitinkamomis dienomis bibliotekos paslaugos bus teikiamos ribotai.
Nuo liepos 12 d. ibiblioteka.lt registruoti vartotojai bus nukreipiami į atnaujintą portalą ibiblioteka.lt. Laikinai, vykstant portalo ibiblioteka.lt modernizavimo ir atnaujinimo darbams, vartotojų užklausos (Klausk bibliotekininko) nevykdomos. Klausimus galite užduoti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Svarbu! Iki rugpjūčio 12 d. portale ibiblioteka.lt skaitytojai negalės savarankiškai užsiregistruoti, nebus galimybės redaguoti jų duomenų ir išduoti skaitytojo pažymėjimų.

Svarbu! Rugpjūčio 12 d. bus atliekamas Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos duomenų perkėlimas į naują sistemą. Tą dieną Viešoji biblioteka (Beržų g. 50, Panevėžys) ir visos rajono bibliotekos, dirbančios su LIBIS Skaitytojų aptarnavimo posistemiu, skaitytojus aptarnaus ir spaudinius išduos rankiniu būdu. Galimi įvairūs sistemos sutrikimai, bibliotekos paslaugos bus teikiamos ribotai.

Informacija ir pagalba Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skaitytojams TEIKIAMA: (8 45)58 70 48; el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Atnaujintame portale ibiblioteka.lt veiks modernizuotos esamos el. paslaugos, taip pat sukurtos naujos el. paslaugos, suteiksiančios vartotojams galimybę:
• kurti skaitytojo, turinio teikėjo profilius,
• per portalą atlikti paieška interneto išteklių archyve, atlikti elektroninių periodinių leidinių paiešką ir skaityti juos portale,
• leidėjams, autoriams portalo priemonėmis kurti el. knygas.

Atsiprašome už galimus nesklandumus dėl atliekamų elektroninių paslaugų portalo modernizavimo darbų.

Parengė: Rima Karpinskienė