Literatūros paroda: nuo Jurginių iki Joninių

Antradienis, 22 birželio 2021 08:19 Mėgstantiems sodinti, auginti, prižiūrėti

Jau greit Joninės – pats gamtos ir žolynų vešėjimas, žydėjimas, pati branda. Reikia suskubti įsileisti į save kvapus, garsus ir spalvas, gerte sugerti tą grožį, pasidžiaugti juo, juk jis toks trumpas. Jau greit laikas kupolei žolynus skinti...

Tačiau galima džiaugtis vasara patiems dalyvaujant auginimo procese ir ne tik kurti grožį, jausti dvasinį pasitenkinimą, bet turėti realią naudą.
Bibliotekoje vis dar veikia literatūros paroda mėgstantiems sodinti, auginti ir prižiūrėti „Kai Šv. Jurgis žemę atrakina“, kur galima susipažinti su įvairiausiomis daržo, sodo ir gėlynų priežiūros subtilybėmis, atrasti dar nežinomų dalykų, kuriuos vėliau galima pritaikyti savo aplinkoje.
Pristatome keletą leidinių šia tema, o dar daugiau jų rasite bibliotekos lentynose.

D. Pamerneckytė