Raguvos bibliotekos NVŠ programos dalyviai - konkurso „Kartą gyveno..“ laureatai

Pirmadienis, 14 birželio 2021 11:42

Raguvos bibliotekos, jau daugiau kaip 4 metus, organizuojamos Neformaliojo vaikų švietimo programos Mes esam ETNO II“ dalyviai, tapo konkurso „Kartą gyveno ..“ laureatais.

Ėriškių kultūros centro organizuojamo šalies jaunųjų pasakų, vertėjų, kūrėjų ir iliustruotojų konkursui „Kartą gyveno ..“ skirto ėriškiečio, kalbininko, vertėjo prof. Juozo Balčikonio 136-osioms gimimo metinėms paminėti buvo pateikti 9 darbai. Virtualaus šventinio susitikimo metu dailės mokytoja ekspertė, keramikė Jolita Šlepetienė, aptarė visus nominuotų dalyvių darbus, pristatydama tapymo techniką, herojų nuotaikų perteikiamą atskleidžiant ir kt.
Konkurso dalyviai apdovanojami padėkomis, o kiekvienos amžiaus grupės I vietos laimėtojui skiriamas ir  piniginis prizas. II ir III vietos laimėtojai apdovanojami diplomais ir organizatorių atminimo dovanomis.
Sveikiname laureates:
I vieta - Ugnė Kavaliauskaitė