Kviečia „Amatų laboratorija“

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27

Rugsėjo mėnesį į Ramygalos biblioteką kviečiami mėgstantys kurti, norintys išmokti ir sužinoti į tekstilės, papuošalų ir juostų pynimo seminarus.

Už simbolinį mokestį, patyrusio vadovo padedami sukursite išskirtinį gaminį, kuriuo galėsite džiaugtis ir didžiuotis, pradžiuginti artimą žmogų, padovanodami jam savo rankų darbo kūrinėlį.
Kad dalyviams būtų suteiktas kokybiškas mokymas, darbas vyks 8- 10 žmonių grupelėse.

Ketinančius dalyvauti kviečiame kuo skubiau registruotis bibliotekoje arba telefonu 592606.
Išsamesnė informacija teikiama telefonu 8 60052957.

Rugsėjo 10 d.

TEKSTILINĖ SEGĖ ( 2 val.)
Seminaras skirtas jaunimui ir suaugusiems. Iš skaidrių audinio skiautelių sukursite segę- gėlę, kuria galėsite puošti suknelę, rankinę ar paįvairinti šukuoseną. Užsiėmimo mokestis 3 Lt. Pradžia 16.00 val.

Rugsėjo 11 d.

MENINIS STIKLAS ( 2 val.)
Seminaras skirtas jaunimui ir suaugusiems. Iš spalvoto stiklo sukursite papuošalą: auskarus, segę arba pakabuką. Užsiėmimo kaina 10 Lt. Pradžia 16.00 val.

Rugsėjo 12 d.

MENINIS VELTINIS (2 val.)
Seminaras skirtas pradedantiems ar net visai neturintiems tokio darbo patirties. Jo metu iš paltinio audinio ir spalvotų vilnos gijų kamšymo adata sukursite padėkliuką karštam arbatos puodeliui, sužinosite kaip seną, pabodusį ar didžiųjų vilnos priešių- kandžių sugadintą drabužį paversti patrauk-liu ir originaliu. Užsiėmimo kaina 5 Lt. Pradžia 16. 00 val.

Rugsėjo 13 d.

APIMTINĖS FORMOS VĖLIMAS (2-3 val.)
Seminaras skirtas suaugusiems ar veltinio vėlimo patirties turinčiam jaunimui. Užsiėmimo metu šlapiuoju vilnos vėlimo būdu sukursite originalų mini rankinuką ar dėkliuką telefonui. Įgysite žinių ir įgūdžių, kuriuos vėliau galėsite pritaikyti veldami rankines. Užsiėmimo kaina 10 Lt.
Pradžia 16.00 val.

Rugsėjo 14 d.

PYNIMAS IŠ SIŪLŲ (2 val.)
Seminaras skirtas vaikams ir jaunimui. Užsiėmimo metu išmoksite senovišku auštaitišku pynimo būdu  iš siūlų nupinti draugystės apyrankę. Kaina 2 Lt. Pradžia 16.00 val.

Rugsėjo 21 d.

AUKŠTAITIŠKŲ JUOSTŲ PYNIMAS ( 2-3 val.)
Seminaras skirtas jaunimui ir suaugusiems. Jo metu sužinosite kokie yra aukštaitiškų juostų pynimo būdai, nupinsite juostą. Užsiėmimo kaina 5 Lt. Pradžia 16.00 val.

Rugsėjo 22 d.

PAPUOŠALAI IŠ SIDABRO MOLIO ( 2-4 val.)
Seminaras skirtas turintiems daug kantrybės ir mėgstantiems kruopštų darbą suaugusiems. Sidabro molis-dar mažai žinoma medžiaga Lietuvoje, vizualiai labai panaši į porcelianą arba baltą molį. Šią medžiagą sudaro metalo dulkių  ir netoksiškų organinių medžiagų mišinys. Nuostabiausia tai, kad gaminį iš sidabro molio įmanoma pagaminti buitinėmis sąlygomis.
Seminaro metu pagaminsite smulkų 999 prabos sidabro papuošalą. Užsiėmimo kaina 50 Lt. Pradžia 11.00 val.

Projektą organizuoja Ramygalos klubas ,,Savos erdvės“