Šimtatomės monografijų serijos "Lietuvos valsčiai" ekspedicija Ramygaloje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Jau antrą vasarą Ramygalos bibliotekoje renkasi "Versmės" leidyklos organizuojama ekspedicija po Ramygalą ir jos apylinkes.

Ekspedicijos dalyviai keliauja po Ramygalos kraštą, renka istorinę ir dokumentinę medžiagą šimtatomės monografijų serijos "Lietuvos valsčiai“ knygai "Ramygala", susitinka su kaimų ir miestelių gyventojais. Kviečiame dalyvauti ekspedicijos renginiuose, vykstančiuose Ramygalos miesto bibliotekoje: • 2012-08-01 17.00 val. Lyrinės ir filosofinės poezijos vakaras. Autorius – Ramygalos bažnyčios klebonas Edmundas Rinkevičius. • 2012-08-02 17.00 val. XIX a. Ramygala ir jos kraštas. Lektorius – Panevėžio kraštotyros muziejaus direktorius Arūnas Astramskas. • 2012-08-03 17.00 val. Ramygalos kraštovaizdžio svarbiausieji bruožai. Lektorius – geografijos mokslų daktaras Rimvydas Kunskas.