Bibliotekos erdvėse - V. Benašo fotografijos

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27 V. Benašo paroda

Panevėžio rajono bibliotekos erdvėse eksponuojama žinomo panevėžiečio, įvairiausių idėjų ir projektų sumanytojo, fotomenininko Virginijaus Benašo nuotraukų paroda „Apie JĄ“. JI -  tai knyga.

Parodoje – originalios knygos ir skaitymo temų interpretacijos, simboliniai fotografijų pavadinimai, knygų ir raidžių instaliacija. „Bandau pažvelgti į JĄ kitu žvilgsniu ir parodyti Jums JOS nepakartojamą grožį ir nenuginčijamą vertę“, - sako parodos autorius. – Kai pagaliau gimiau, JI jau buvo. Augau kartu su JA. Kartais užmigdavau ir pabusdavau[...] JOS dėka pažinau pasaulį. Su JA sustodavo laikas, dingdavo alkis ir troškulys.“
Be galo įdomią , originalią parodą, atspindinčią tiesioginį autoriaus ryšį su knyga ir skaitymu, bibliotekos erdvėse galėsite matyti visą rugpjūčio mėnesį.

Laukiame Jūsų.