Berniūnų bibliotekoje - vasaros nuotaikos

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27 Berniūnų bibliotekoje - vasaros nuotaikos

Prasidėjus atostogoms mažieji berniūniečiai vis daugiau laiko praleidžia savo bibliotekoje. Jie klausosi bibliotekininkės pasakojimų apie naujas knygas, patys dalinasi savo skaitymo įspūdžias, žaidžia įvairius žaidimus, ruošia šventes.

Vasara buvo pradėta gražia švente  „Tebūnie graži vaikystė“. Vaikai  ne tik piešė ant popieriaus lapų, bet ir diskutavo bei dalinosi savo mintimis apie šviesią vaikystę. Už gražiausią piešinį Justinai Garuckaitei  buvo įteikta knyga „Ateitis prasideda šiandien“. Už gražią mintį apie šviesią vaikystę Ligita Paškauskaitė gavo atminimo dovanėlę – nuotraukų rėmelius. Visiems renginio dalyviams smagu buvo vaišintis arbata, saldumynais bei  įsiamžinti nuotraukose.