Velžio bibliotekoje – naujas projektas

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27

Birželio mėnesį Velžyje startuoja naujas, Velžio bibliotekos inicijuotas  projektas jaunimui "Oho, koks mano kaimas. Jį vykdys šešių jaunų žmonių grupė, pasivadinusių „Skeneriais“.

Projektas, kurio trukmė 6 mėnesiai,  yra finansuojamas iš ES „Veiklaus jaunimo“ programos.
Viso projekto metu iniciatyvinė grupė kartu su Velžio gyventojais stengsis atkurti miestelio istoriją, lygindami pastarųjų dešimtmečių pokyčius įvairiose srityse. Tam tikslui iš Velžio gyventojų bus renkamos praeities nuotraukos ir fotoaparatu fiksuojamos šių dienų Velžio akimirkos. Prie projekto prisijungti bus kviečiami mažieji ir suaugusieji, kurie savo piešiniais pasakojimais, prisiminimais stengsis atkurti praeities vaizdus  ir įsivaizduoti ateities Velžį.
Liepos mėnuo prasidės "Vasaros dienos stovykla" mažiesiems kartu su suaugusiais. Stovyklos metu bus organizuojamos iškylos gamtoje, vietos ekskursijos, kūrybines valandėlės, per kurias kartu su iniciatyvine grupe mažieji ir suaugusieji galės įsivaizduoti ateities Velžį, bus piešiami paveikslėliai akvareliniais dažais, lipdomi plastelinu Velžio pastatai, vyks piešimas kreidutėmis ant asfalto, žaidžiami  lauko kūrybiniai bei stalo žaidimai Velžio bibliotekoje.
Visus labai kviečiami prisijungti prie projekto "Oho, koks mano kaimas", kartu stengtis pažvelgti ne tik į Velžio istoriją, bet  ir domėtis jo ateitimi.