Sausio 13-ąją minint

Antradienis, 22 gruodžio 2020 13:01 Sausio13-oji

Panevėžio rajono viešoji biblioteka kviečia prisiminti 1991 metų Sausio įvykius: taikų mūsų tautos pasipriešinimą prie Vilniaus televizijos bokšto, Seimo ir Lietuvos televizijos pastato.

Pateikiame kraštiečio Kazio Grabio nuotraukas, kuriose užfiksuotos 1991 Sausio įvykių akimirkos ir  sausio 11-os   dienos jo, kaip liudininko prisiminimus.

Kviečiame visus 1991-ųjų Sausio 13-osios įvykių liudininkus pasidalyti tų dienų nuotraukomis ar prisiminimais. Po šių įvykių gimusios kartos apie Sausio 13-ąją žino tik iš vadovėlių ir negausių dokumentų. Panevėžio rajono viešoji biblioteka norėtų papildyti Sausio 13-osios įvykių archyvą.