„Metų knygos rinkimai 2020“ knygų komplektai ir Panevėžio rajono bibliotekoms

Penktadienis, 27 lapkričio 2020 06:14

Akcijos „Metų knygos rinkimai 2020“ organizatoriai kvietė bibliotekas teikti paraiškas akcijos knygoms laimėti.

Paraiškų vertinimo komisija įvertino pateiktas paraiškas ir sudarė sąrašą bibliotekų, kurioms paskirti knygų komplektai.

Džiaugiamės, kad šįmet vaikų knygų kategorijoje knygų komplektai paskirti Piniavos bibliotekai, paauglių – Šilų bibliotekai, publicistikos ir dokumentikos – Molainių, Smilgių ir Velžio bibliotekoms.

Šiais knygų rinkimais siekiama skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra ir atkreipti dėmesį į geriausius jos kūrinius, populiarinti skaitymą kaip prasmingą, patrauklų užsiėmimą.

Šiemet buvo gauta 389 bibliotekų paraiškos akcijos „Metų knygos rinkimai 2020“ knygoms įsigyti, kuriose prašoma  393 komplektų knygų. Pagal prašomų knygų kategorijas paraiškos pasiskirstė taip: 171 vaikų, 73 paauglių, 78 suaugusiųjų prozos, 24 poezijos, 47 publicistikos ir dokumentikos.

Daugiau informacijos

Informaciją parengė E.Grucienė