Prisiminėme Joną Meką

Atnaujinta: Penktadienis, 30 spalio 2020 17:46 Aktorė A. Preidytė

Itin rudenišką popietę rajono viešojoje bibliotekoje vyko nerudeniškai šiltas renginys. Čia buvo pristatoma R. Čičelio knyga „Jono Meko „aukso vidurys“: kūrybos filotopinė žiūra“.

Dalyvavo knygos autorius, humanitarinių mokslų daktaras Ramūnas Čičelis, Jono Meko kūrybą skaitė Panevėžio dramos teatro aktorė, Auksinio scenos Kryžiaus laureatė Asta Preidytė. Tai buvo renginys iš PAVB projekto „Literatūros ir kino dienos .“ Renginį mūsų bibliotekoje pristatė Panevėžio apskrities viešosios bibliotekos kultūrinių renginių organizatorė Elvyra Pažemeckaitė.

Dėkojame kolegoms iš Gabrielės Petkevičaitės – Bitės bibliotekos už galimybę prisiliesti prie didelio žmogaus, prie Pasaulio lietuvio Jono Meko, išgirsti begalę įdomių prisiminimų.
Renginys buvo tiesiogiai transliuojamas Panevėžio rajono bibliotekoms, o mes dalinamės nuotraukomis.

Vyr. bibliotekininkė D. Pamerneckytė