Susitikimas su tapybos parodos autore Rūta Grybiene : pas mus dar karaliauja spalvos

Parodos autorė - Rūta Grybienė

Į bibliotekoje surengtą Rūtos Grybienės tapybos darbų parodos pristatymą atvyko iliustratorė Inga Veversienė ir poetas Gintaras Karlauskas.

Visus juos sieja bendros kūrybinės veiklos : Gintaras rašo eiles, abi menininkės yra iliustravusios jo knygas. Tad Rūtos parodos pristatymas buvo gera proga visiems susitikti, pabendrauti, pasidalinti idėjomis, ateities planais. Rūta Grybienė kalbėjo apie tapybą kaip saviraiškos būdą, kaip apie būtinybę, padedančią išgyventi negandas, Gintaras pristatė savo knygas, skaitė eiles. Laikas prabėgo greit, susitikimas baigėsi, tačiau bibliotekoje dar liko ryškūs, ypatingai spalvingi Rūtos Grybienės paveikslai. Jie čia gyvens iki pat spalio pabaigos.
Laukiame nespėjusiųjų pamatyti.

D. Pamerneckytė