Bibliotekose prasideda Neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimai

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Jau 6 metai kaip rajono bibliotekos įsijungė į neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) veiklas. Kasmet rajono bibliotekose vaikams siūloma lankyti 4-7 programas.
Nuo š. m. rugsėjo 1-osios Raguvos, Velžio, Ramygalos ir Naujarodžių bibliotekose vėl prasideda užsiėmimai.

Vaikai kartą per savaitę susirenka bendroms veikloms: mokosi pažinti savo emocijas, gilina žinias apie krašto istoriją, susitinka su įdomiais žmonėmis, keliauja. NVŠ veiklų pavasarį nesustabdė ir paskelbtas karantinas – užsiėmimai persikėlė į virtualią erdvę. Vis gi vaikams smagiausia laiką leisti kartu. Tad iki pat gruodžio pabaigos programų „Mes esam ETNO II“, „Jaunieji krašto tyrinėtojai“, „Pažįsti save, pažįsti savo tautą“ ir „Etninės kultūros pažinimas“ dalyviai, vedami bibliotekininkių, keliaus atradimų ir žinių takais.

Parengė E.Grucienė