Visą rugpjūtį rajono bibliotekoje veikusi paroda atsisveikino su lankytojais

Penktadienis, 28 Rugpjūtis 2020 14:41 Birutės Dapkienės darbų paroda

Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje svečiavosi tautodailininkė Birutė Dapkienė. Vyko parodos „Laisva kaip vėjas“ uždarymas.

Dėkojame visiems, atėjusiems pabūti kartu, pasiklausyti Birutės Dapkienės - kūrybingos, veiklios , trykštančios energija moters, sugebančios savo pasakojimu užburti taip, kad galėtum klausytis ir klausytis. Kiekvienas nutapytas paveikslas turi savo kelią į gyvenimą, savo istoriją, kurių klausytis nepabosta, tad laikas jaukiai ir šiltai bendraujant prabėgo nepastebimai.
Paroda palieka mūsų biblioteką, bet ne Panevėžį – nespėjusiems pamatyti Birutės Dapkienės kūrybos siūlome užsukti į Lietuvos Aklųjų bibliotekos Panevėžio padalinį , ten ši paroda svečiuosis dar kurį laiką.
O mes dar kartą dėkojame visiems , pas mus apsilankiusiems – buvo gera su Jumis bendrauti.

Vidos Ambraškaitės nuotraukose – susitikimo akimirkos.

Parengė Danutė Pamerneckytė