Tautodailės metams - Birutės Dapkienės paroda

Ketvirtadienis, 06 Rugpjūtis 2020 17:12 Tautodailininkės B. Dapkienės kūryba

Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje lankytojų laukia tautodailininkės iš Rokiškio Birutės Dapkienės tapybos darbų paroda „Laisva kaip vėjas“. Paroda veiks visą rugpjūtį, o 31 d. 16 val. vyks parodos uždarymas.

Birutė  Dapkienė – garsi tautodailininkė, tapytoja, Lietuvos tautodailininkų sąjungos Rokiškio bendrijos skyriaus pirmininkė. Energinga ir veikli moteris spėja nuveikti begalę darbų: rengia  savo darbų parodas, veda edukacinius užsiėmimus, įkūrė „Pomėgių studiją“ tapyti norintiems bendraminčiams, yra  didžiulio ūkio su jame besiganančiais egzotiniais gyvūnais savininkė. Ir dar suranda laiko tapybai.
Birutės darbuose jaučiama meilė  gyvajai gamtai - šalia natiurmortų parodoje išvysime įvairiausių gyvūnų – nuo egzotiškų flamingų  iki kaimiško ūkio gyventojų. Tautodailininkė tapo ne tik paveikslus. Ji yra freskomis išdailinusi skliautines  lubas Rokiškio rajone esančioje koplyčioje, pagal projektą sukūrusi langines Antanašės kaimo bendruomenės namuose.
Visus Birutės darbus sunku ir išvardinti, tačiau vieną jų dalelę rasite Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje.
Užsukite.
O rugpjūčio 31 d. 16 val. Jūsų lauks pati parodos autorė.