Puziniškio muziejuje - “Vakarojimai Petkevičių dvarelyje”

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27 Kvietimas

2012 m. birželio 8 d. 17.00 kviečiame į renginį Puziniškio muziejuje (G. Petkevičaitės-Bitės gimtinėje). PROGRAMA:

Susibūrimas Petkevičių kieme

17.00 val.  Lietuviškas vaidinimas –Kelmės mažojo teatro kaukių spektaklis „Žaldokynė“

18.00 val. Aptiekoriaus patarimai - žolininko Virginijaus Skirkevičiaus paskaita „Vaistingųjų augalų vartojimo ypatumai“

19.00 val. Lietuvos kariuomenės orkestro koncertas (vadovas Egidijus Ališauskas)

Kultūrinė valanda: kūrybinės dirbtuvėlės, panelių dailūs darbai, retro foto, pasivėžinimai karieta, muziejaus lankymas, žolynų burtai, rašymai žąsies plunksna....

Karo meto vaišės – košė, arbata

20.00 val. Linksmybės ir šokiai su Smilgių kapela “Aušrinė“. Grojama, šokama dainuojama.

Kviečiame ne tik pasibūti gražiame gamtos prieglobstyje , bet ir pristatyti savo talentus, meninius dirbinius, amatus, kūrybinius sumanymus.

Renginys nemokamas!

Autobusas į renginį išvyksta nuo Panevėžio muzikinio teatro 2012 birželio 8 d. 15.45 val.

Informacija: tel. 587046, 587050