G. Petkevičaitės–Bitės literatūrinės premijos teikimo šventė

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27 Literatūrinės premijos teikimo šventė

Gegužės 31 d. 13.00 val. Panevėžio rajono viešoji biblioteka kviečia į G.Petkevičaitės – Bitės literatūrinės premijos teikimo šventę Puziniškyje. Premija teikiama  rašytojui Henrikui Algiui Čigriejui už knygą „Ir parnešė apynio kvapą“.

Renginyje dalyvaus: premijos laureatas rašytojas H. A. Čigriejus, Lietuvos rašytojų sąjungos nariai Aidas Marčėnas, Vytautas Girdzijauskas. Muzikuos Lina ir Albertas Bartašiai. Literatūrinė G.Petkevičaitės – Bitės vardo premija teikiama nuo 1983 m. Ji skiriama už grožinės literatūros – prozos kūrinį, keliantį moralines, dvasines problemas, humanistines, švietėjiškas idėjas, kurios akivaizdžios G.Petkevičaitės – Bitės veikloje ir kūryboje.. Nuo 2008 metų literatūrinę G. Petkevičaitės-Bitės premiją teikia rajono viešoji biblioteka. Šią premiją pelnė jau 23 lietuvių rašytojai. Rašytojas H.A. Čigriejus – 24-asis šios premijos laureatas.

Autobusas į Puziniškį vyks  11. 45  val. nuo Panevėžio muzikinio teatro.

Maloniai kviečiame dalyvauti!