O jei atrastumėt plokštelių magiją...

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:30

Kai jau iškalbėti visi pokalbiai, perskaitytos visos namie turimos knygos siūlome prisiminti pamiršta sena: vinilo plokštelių klausymą.

Gal tarp senienų kur nors užsigulėjo patefonas? Gal dar atsirastų keletas senų plokštelių? Jeigu taip – štai jums ir nauja atrakcija.   Na, o jei  net senoj palėpėj ar sandėliuke neberandate patefono ar užsilikusių plokštelių – ne bėda.  Šį malonų užsiėmimą jums siūlo rajono viešoji biblioteka, savo fonduose turinti virš 300 plokštelių ir skolindama jas į namus. Plokštelių  yra visokiausių: klasikos, liaudies muzikos, džiazo įrašų. Ir netgi literatūros kūrinių: poezijos, romanų  ištraukų, vaikiškų pasakų. Šaunu būtų paklausyti mažiesiems vakarais. O vyresnio amžiaus žmonėms – nostalgiškai prisiminti senus gerus laikus.
Rajono viešoji biblioteka prieš karantiną  rengė plokštelių pristatymus kaimo bibliotekose „Nostalgijos dulkės ant juodojo disko“ Labai tikimės, kad ši veikla neužilgo bus tęsiama.