Ką skaityti, kai biblioteka nedirba

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Bibliotekos nenustoja veikti nuotoliniu būdu: konsultuojame telefonu, el. paštu, socialiniuose tinkluose. Svarstantiems, ką daryti, kai bibliotekoje nėra galimybės pasiskolinti knygų, primename, kad galima skaityti virtualiai.

Jei ieškote informacijos muzikos, kultūros temomis, mėgstate biografijas ir panašiai – prenumeruojamos duomenų bazės laukia jūsų.

Portale ibiblioteka galima rasti ir skaityti lietuvių autorių ir į lietuvių kalbą išverstas elektronines knygas. Čia galima rinktis iš daugiau kaip 2000 el. knygų. El. knygų sąrašą rasite čia.

„Vyturio“ bibliotekos lobynas atveriamas nemokamai.

EPaveldas.lt -  vienas gražiausių ir vertingiausių šalyje vykdomų skaitmeninimo projektų, teikiantis vartotojams prieigą prie Lietuvos kultūros paveldo. Šiuo metu galima skaityti daugiau nei 1705 lietuvių autorių kūrinių, parengtų penkiais leidybiniais formatais (EPUB, MobiPocket, PDF, HTML ir TXT), vartyti dokumentinį paveldą, peržiūrėti muziejines vertybes, klausytis muzikos ir kitų garso įrašų.