Metų veiklos įvertintos iškilmingoje šventėje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Rajono bibliotekų darbuotojai, baigiantis metams, kasmet susirenka į šventę „Ištikimi knygai“.

Į šių  metų renginį pasveikinti bibliotekininkų atvyko rajono mero pavaduotojas A.Pocius, rajono tarybos narys A.Budrys, europarlamentaro B.Ropės patarėja J.Žilinskienė, LR Seimo narės G.Burokienės padėjėja V. Pečeliūnaitė, Panevėžio rajono savivaldybės švietimo kultūros ir sporto  skyriaus atstovai.
Bibliotekos direktorė R.Bagdonienė apžvelgė veiklas, kurių šiais metais buvo ypač gausu. Vykdyta devyniolika projektų, kurių metu rajono gyventojai turėjo daug galimybių prasmingam laisvalaikiui, saviugdai, sveikatinimui, informacinių technologijų įsisavinimui, neformalaus švietimo veikloms.

Šventės kulminacija – „Metų bibliotekininko“ nominacijos paskelbimas. Šį titulą pelnė Ramygalos bibliotekos vyr. bibliotekininkė M.Čeponienė. Ji įvertinta už ilgametę patirtį, profesionalią veiklą. Šią nominaciją lydėjo sveikinimai – tarp jų tradicinė „Angelo skulptūra“, kurią įteikė rajono tarybos narys A.Budrys. A.Čeponienę sveikino Ramygalos seniūnijos, kultūros centro atstovai, kolegos bibliotekininkai.
Už profesinę veiklą rajono Savivaldybės Padėkos raštais įvertinti bibliotekininkai – V.Trečiokienė, M.Čeponienė, J.Šimeliūnienė. Europos parlamento nario B.Ropės, LR Seimo narės G.Burokienės padėkos įteiktos R.Bagdonienei ir B.Kronienei. Darbuotojai už atskiras veiklas buvo įvertinti rajono viešosios bibliotekos padėkomis.
Šventės metu buvo prisiminti ir pasveikinti įvairias sukaktis švenčiantys darbuotojai. Pristatyti ir apdovanoti kraštotyros konkurso, skirto vietovardžių metams, nugalėtojai.
Šventinę nuotaiką kūrė Kauno muzikinio teatro solistas E.Bavikinas ir pianistė Beata Vingraitė.

Informaciją parengė A.Nedveckienė