Skaitmeninio raštingumo mokymai Gustonių bibliotekoje-UDC

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Lapkričio 11-15 d. Gustonių bibliotekoje-UDC vyko skaitmeninio raštingumo mokymai.

Grupė smalsių, žingeidžių gustoniečių mokėsi pagal projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ pradedančiųjų mokymų programą „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“, kuriuose dalyvavo 10 bibliotekos lankytojų.
Per keturias dienas apžvelgėme 15 temų, pradedant skaitmeninių įrenginių apžvalgomis ir baigiant socialinio tinklo Facebook subtilybėmis. Mokymų dalyviai mokėsi naudotis kompiuteriu, rengti tekstinius dokumentus, saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos.
Sėkmingai užbaigusioms mokymų programą, buvo įteikti pažymėjimai.

Lapkričio 15 dieną tęsėme mokymus pagal pažengusiųjų „Sumaniau apsipirkime ir atsiskaitykime internetu e.prekyba, prekių paieška, kainų palyginimas, atsiskaitymas, el.banko teikiamos paslaugos“(6 val.).

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.
L. Telyčėnienė