Susitikimas su Vaižgantu Naujamiestyje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Biblioteka tęsia projekto „Kultūriniai susitikimai: Vaižganto link“ veiklas ir kviečia į kultūrinį susitikimą su Vaižgantu Naujamiestyje. Tai baigiamasis „Vaižganto skaitymų“, vykusių rajono bibliotekose, renginys.

Šįkart „Vaižganto skaitymus“ ves profesionalios atlikėjos, sukūrusios muzikinę literatūrinę programą „Grožybė Lietuvos“. Aktorė Virginija Kochanskytė, pianistė Edita Zizaitė ir dainininkė Giedrė Zelcaitė atskleis tikrų lietuvybės puoselėtojų, tautos mylėtojų, gimusių prieš 150 metų – Juozo Tumo-Vaižganto ir Juozo Naujalio ne „chrestomatines“ asmenybes. Bus galima išgirsti šių kūrėjų kūrybos, dienoraščių, laiškų, fragmentus, atliepiančius svarbiausius jų bruožus bei aspektus.
Renginys vyks spalio 22 d. 15 val. Naujamiesčio kultūros centre – Dailės galerijoje. Maloniai kviečiame!

Informaciją parengė A.Nedveckienė