Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vykdomas projektas ,,Atrask, pažink, dalyvauk: Panevėžio krašto objektai interaktyvioje kelionėje".

Penktadienis, 04 Spalis 2019 14:26

Projektas buvo pristatomas parodoje „EXPO Aukštaitija 2019“.

Džiugu, kad projektas sulaukė didelio Panevėžio krašto gyventojų ir svečių susidomėjimo.
Projekto metu sukurtas interaktyvus Panevėžio rajono lankytinų vietų žemėlapis, sukurti QR kodai ir atvaizduoti žemėlapyje ir sumontuoti prie Panevėžio krašto garsių kūrėjų objektų ir lankytinų vietų.
Interaktyvus žemėlapio tikslas - sukurti efektyvų ir jaunimui ir ne tik, patrauklų edukacinį produktą, remiantis naujausiais IT sprendimais. Atsižvelgiant į jaunų žmonių poreikius ir aktyviausiai naudojamas priemones, sukurtas produktas pritaikytas mobiliesiems įrenginiam.
Nuskenavus QR kodą, lankytojo mobiliajame telefone ar planšetėje virtualus gidas vaizdo, garso ir 360 laipsnių virtualių nuotraukų arba 360 laipsnių virtualios filmuotos medžiagos peržiūros pagalba supažindina su žymiais Panevėžio krašto kūrėjais ir lankytinomis vietomis.
Interaktyvus žemėlapis ir visa informacija yra patalpinta Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos svetainėje:
http://www.panrbiblioteka.lt/interaktyvi-kelione/

Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Panevėžio rajono savivaldybė