Lietuva mini Baltijos kelio 30- metį

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Panevėžio rajone šiai datai skirta visa savaitė. Panevėžio rajono savivaldybėje atidaryta dokumentų paroda, skirta Baltijos kelio 30-mečiui, ją paruošė rajono viešoji biblioteka.

Parodą pristatė viešosios bibliotekos direktorė Rūta Bagdonienė. Į Baltijos kelio savaitės renginius visus pasveikinęs pakvietė Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis. Apie Baltijos kelio akciją prisiminimais dalinosi  mero pavaduotojas Antanas Pocius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus.
Baltijos kelias – didžiausia ir svarbiausia akcija, išreiškusi Baltijos šalių nepriklausomybės atgavimo siekius, tapo vienu iš svarbiausių žingsnių kelyje į nepriklausomų Baltijos valstybių atkūrimą.

Panevėžio rajono savivaldybėje (Vasario 16-osios g. 27) paroda bus eksponuojama iki rugsėjo 19 d.