Vadoklių bibliotekoje – apie sveikatą iš gamtos

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Kaip aplinka įtakoja žmogaus sveikatą, kaip užkirsti kelią neigiamiems faktoriams – sužinoti, pritaikyti šias žinias vadokliečiai gali atvykę į vietos biblioteką.

Čia vykdomas Panevėžio rajono savivaldybės 2019 metų visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos finansuotas projektas „Sveikatos stiprinimas Bendruomenėje“. Jau vyko susitikimas su Panevėžio rajono socialinių paslaugų centro Vadoklių padalinio vadove Ilona Benetaite. Ji pristatė Vaikų dienos centro sporto salę ir papasakojo apie galimybes ja pasinaudoti. Socialiniame tinkle https://www.facebook.com/vadokliubiblioteka/ paskelbta konkursas „Kas čia?“ bei receptų konkursas – „Mano sveikuoliškas receptas“, paruošta literatūrinė knygų paroda „Apie sveikatą knygos puslapiuose“. Vaikams vykdomi užsiėmimai lauke ir netradicinėse erdvėse. Jaunieji bendruomenės gyventojai  fotografavo vaistažoles laukuose, rengė sveikuolišką 2019 metų kalendorių.
Rudenį vadokliečių dar laukia susitikimai su lektoriais, foto nuotraukų parodos „Sustabdyta akimirka“ ir „Sveikatos šaltiniai gamtoje“ bei pokalbiai prie arbatos puodelio.
Projektas baigsis spalio mėnesį.
Foto J.Burokienės