Susitikimas su medinukų autoriumi tautodailininku Albertu Valikoniu

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30 Tautodailininkas A. Valikonis

Šiltą balandžio pavakarę  Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko ramygaliečio tautodailininko Alberto Valikonio drožinių parodos „Antrasis medžio gyvenimas“  pristatymas  ir susitikimas su  autoriumi.

Buvo įdomu paklausyti autoriaus minčių apie vieną seniausių Lietuvos amatų – meno drožybą, padiskutuoti apie liaudies meno reikalingumą ir svarbą. Bibliotekos lankytojų nuoširdus ir šiltas domėjimasis šia paroda tik patvirtina mintį, kad tai yra savita, lietuviška ir be galo miela.  Ir mums visiems reikalinga.
Nespėjusiems pamatyti primename, kad paroda bus eksponuojama iki balandžio 30 d., o Nacionalinės bibliotekų savaitės metu  vyks akcija „Laikas su poezija ir arbata prie A. Valikonio medinukų „Antrasis medžio gyvenimas“.

Parengė D. Pamerneckytė