Vaikų knygos diena Linkaučių bibliotekoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Su mažaisiais Linkaučių pagrindinės mokyklos ikimokyklinukais š. m. balandžio 2 d. Linkaučių bibliotekoje minėjome Tarptautinę vaikų knygos dieną.

Koks džiaugsmas spindėjo jų akutėse tiek daug pamačius knygelių, gal jau vartytų, bet užmirštų, naujų ir nematytų su tokias stebuklingais personažais ir iliustracijomis. Ir koks nuostabus jausmas apima, kai matai mažą žmogutį besidžiaugiantį knyga, su pasitenkinimu verčiantį knygos lapą, ir, kad galbūt ši akimirka gali nuspręsti nors vieno jų likimą susieti su knyga, pajusti skaitymo malonumą, atrasti tikrovė ir fantazijos pasaulius.
 ,,Niekas kitas taip nesužadina ir neugdo vaiko vaizduotės, kaip knyga. Pamatykime džiaugsmą vaiko akyse, kai jis perskaito pirmąjį žodį ir į rankas pasiima pirmąją knygutę.” (Astrida Lindgren)

Irena Milkintienė
Vyresn. bibliotekininkė