Balandžio 23 - 30 d. - Nacionalinė bibliotekų savaitė

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

2012 m. Nacionalinei bibliotekų savaitei „Biblioteka: spausk PATINKA“, skirti renginiai Panevėžio rajone

Viešoji biblioteka (Beržų g. 50, Panevėžys)

23 d. 12.00 Akcija visuomenei „Skaitome Maironį kartu“.

24 d. 12.00 Fotografijų parodos „Vienuoliktųjų vasaros vidurdienio vaikai“ pristatymas.  Dalyvauja autorius V. Benašas.

27 d. 14.00 „Istorinis žvilgsnis į laikraštį „Tėvynė“: 1962 – 2012“ Sukakties paminėjimo renginys.

23 – 30 d. „Apie knygas ir bibliotekas“. Vienos knygos paroda, skirta bibliotekininko, prof. Levo Vladimirovo 100-osioms gimimo metinėms.

Bibliotekos

23 d.

12 val. Akcija „Skaitau Maironį“.
11 val. „Ir aš paseksiu pasaką“. Literatūrinė popietė visai šeimai (Paliūniškio biblioteka)
11 val. „Biblioteka: spausk PATINKA“. Rytmetys. (Bernatonių biblioteka)
13 val. „Dainuoju meilę, jauną viltį...“. Popietė. (Trakiškio biblioteka)
14 val. „Skaitome Maironį“. Popietė. (Ramygalos biblioteka)
13 – 17 val. „Kelionė po knygų pasaulį“. Virtualios medžiagos pristatymas. (Miežiškių biblioteka)

23 –27 d.
15 val. „Paslaptingasis senosios animacijos pasaulis“. Animacijos filmų peržiūra. (Ėriškių biblioteka)

24 d.
12 val. „Ekskursija į knygučių pasaulį“. Naujų leidinių pristatymas. (Piniavos biblioteka)
14 val. „Prisiminimų takais“. Popietė su skulptorium G. Karaliumi. (Vadoklių biblioteka)
24 – 27 d. „Nekasdieniai susitikimai bibliotekoje“. Susitikimai Liūdynėje. (Liūdynės biblioteka)

25 d.
16 val. „Skaitome ir dainuojame Maironį“. Literatūrinė – muzikinė popietė. (Dembavos biblioteka)

26 d.
13– 17 val. „Mano svajonių biblioteka". Edukaciniai kūrybiniai užsiėmimai/ (Velžio biblioteka,)
14 val. „Aš esu bibliotekos draugas“. Literatūros popietė. (Ramygalos biblioteka)
15 val. „Svečiuose – naujos knygos“. Popietė - susitikimas. (Piniavos biblioteka)
16 val. „Kodėl aš lankausi bibliotekoje?“. Diskusijų popietė .(Ramygalos biblioteka)
17 val. „Ieškome naujienų internete“. Pažintis su naujienų portalais. (Šilagalio biblioteka)

27 d.
10– 18 val. „Šeimos diena bibliotekoje“. Viktorinos, susitikimai. (Tiltagalių biblioteka)
12 val. „Sveiki. Tai aš jūsų biblioteka“. Akcija bendruomenei. (Karsakiškio biblioteka
15 val. „Valanda su Maironiu“. Kūrybos skaitymai. (Linkaučių biblioteka)
16 val. „Iš kelionių užrašų...“. A. Kondratenkos knygos pristatymas. (Berčiūnų biblioteka),
16 val. „Biblioteka: spausk Patinka!“. Edukacinis užsiėmimas moksleiviams. (Molainių biblioteka)
16 val. „Ar žinai?“. Viktorina apie informacijos paiešką .(Daukniūnų biblioteka)
17 val. „Socialinių tinklų pristatymas“. Informacinė valanda. (Trakiškio biblioteka)
16 val. ,,Biblioteka mano gyvenime“. Popietė skaitytojams. (Jotainių biblioteka)
16 val. Susitikimas su „ŠEIMININKĖS“ redakcija ir aktore Doloresa Kazragyte. (Raguvos biblioteka)
16 val. „Susitiksim Maironio slėnyje“.  Pažintinė ekskursija. (Krekenavos biblioteka)
27 – 30 d.
12 val. „Praeities keliais – Panevėžio rajono istoriniai paminklai“. Edukacinės ekskursijos. (Upytės biblioteka)

Tapk bibliotekos draugu. Dalinkis su ja savo istorija, tapk jos istorijos dalimi. Spausk Patinka!