Vienuoliktųjų vasaros vidurdienio vaikai

Malūno nublokšti

Bibliotekos galerijoje „Prie knygų“ eksponuojama žinomo fotografo Virginijaus Benašo fotografijų paroda „Vienuoliktųjų vasaros vidurdienio vaikai“. Daugelio projektų iniciatorius, ne vienos foto parodos autorius, 2008-ųjų metų Panevėžiečio titulą pelnęs fotografas itin mėgsta dirbti su vaikais. Kūrybinės veiklos procesą ar gautus rezultatus  su malonumu fiksuoja fotografijose,  kurios vėliau keliauja per mokyklų ar bibliotekų erdves.
 Viena jų – „Vienuoliktųjų vasaros vidurdienio vaikai“ – pasiekė ir mūsų biblioteką. Tai paroda apie pernai vasarą veikusią vaikų vasaros stovyklą G. Petkevičaitės – Bitės bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje. Kūrybinis edukacinis vaikų projektas „Vasara su Bite“ bibliotekoje vyko visą vasarą, juo buvo siekiama paminėti XIX a. pb.-XX a. pr. Panevėžio krašto rašytojos, visuomenės veikėjos, pedagogės, filantropės Gabrielės Petkevičaitės-Bitės 150-ąsias gimimo metines. Stovyklos akimirkos buvo įmažintos fotografijose.
Paroda mūsų bibliotekoje veiks iki gegužės mėn 12 d., o nacionalinės bibliotekų savaitės metu – balandžio 24 d.  12 val. planuojamas susitikimas su parodos autorium V. Benašu.
Maloniai kviečiame!