Bibliotekoje viešėjo Vyt. Mikalausko menų gimnazija

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31 Keliaujančios parodos pristatymas

Nuo pat ryto bibliotekoje  aidėjo  jauni balsai, girdėjosi smagus šurmulys  – čia lankėsi Vyt. Mikalausko menų gimnazijos dailės klasės moksleiviai. Vyko improvizuotas šios mokyklos auklėtinių   parodos pristatymas.

Jį  surengė patys moksleiviai.  Renginį vedė Karolina Černiavskytė. Pasidaliję grupelėmis moksleiviai  turėjo  atlikti užduotis,  kurių atsakymai slypėjo eksponuojamuose darbuose. Įdomiausia tai, kad pristatyme nedalyvavo darbų autoriai, užduotis atliko ir taip darbus pristatė jų draugai - paralelinių klasių mokiniai.
„Keliaujanti paroda“ bibliotekoje bus eksponuojama iki birželio 25 d. vėliau iškeliaus į Miežiškių biblioteką.