Susitikimas su Latvijos jaunimo atstovais

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje lankėsi jaunimo delegacija iš Latvijos, Daugpilio miesto. Čia vyko susitikimas su Panevėžio apskrities jaunimo organizacijų atstovais bei darbuotojais. Susirinkusius pasveikino bibliotekos direktorė R.Bagdonienė.

Jaunimo diskusijos tema buvo skirta savanorystės idėjai plėtoti. Bibliotekos darbuotojos supažindino su projekto „Palikime savo pėdsakus“ įgyvendinimu – savanorių veikla bibliotekoje. Diskusijoje dalyvavo bibliotekoje savanoriaujantys turkas Gjokhanas Gulbašas bei italas Mauricijus Melitto. Jie iš Latvijos jaunuolių sulaukė daug klausimų apie įspūdžius, patirtus Lietuvoje, apie savo darbą ir veiklą bibliotekoje.

Susitikimas su Latvijos jaunimo atstovais Susitikimas su Latvijos jaunimo atstovais  Susitikimas su Latvijos jaunimo atstovais