Liūdynės biblioteka – jau naujose patalpose

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27

 Panevėžio rajono kultūrinį gyvenimą paįvairino džiugus įvykis - naujų Liūdynės bibliotekos patalpų iškilmingas atidarymas. Anot renginyje dalyvavusio rajono vicemero Vytauto Rapolo Gritėno, - tai pirmoji nauja biblioteka rajone per visą nepriklausomybės laikotarpį.

 Bibliotekos priestatą šalia Liūdynės kultūros centro pagal specialų projektą statė UAB „Stapora“. Jos vadovas P.Tamoliūnas simbolinį raktą įteikė bibliotekos darbuotojai S.Steponavičienei. Iškilmėse dalyvavo ir rajono mero patarėja J. Nevardauskeinė, rajono kultūros, sporto ir švietimo skyriaus vedėjas K.Rimkus . Pasidžiaugti nauja biblioteka susirinko gausus būrys liūdyniečių, aktyvių skaitytojų. Rajono viešosios bibliotekos direktorė Bagdonienė nuoširdžiai dėkojo už dėmesį bei paramą bibliotekos įsikūrimu besirūpinusiai Kultūros centro direktorei G.Uščiauskienei, Liūdynės bendruomenių pirmininkams L.Ivanovienei, V.Tamošiūnui.
 Bibliotekininkė S.Steponavičienė džiaugėsi, jog erdvios bibliotekos patalpos džiugins ne tik knygomis, bet ir pradėjusiu veikti viešosios interneto prieigos centru.


 Liūdynės biblioteka – jau naujose patalpose Liūdynės biblioteka – jau naujose patalpose   Liūdynės biblioteka – jau naujose patalpose  Liūdynės biblioteka – jau naujose patalpose
 Liūdynės biblioteka – jau naujose patalpose