Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Profesorė, literatūrologė V.Daujotytė į Panevėžio rajoną atvyko kartu su literatūros kritiku Regimantu Tamošaičiu. Susitikę su rajono vadovais, Smilgių moksleiviais, aplankę G.Petkevičaitės Bitės gimtinę Puziniškį, dalyvavo premijos teikimo iškilmėse rajono viešojoje bibliotekoje.

Laureatės kūrybą iš nominuotos knygos "Sauganti sąmonė. Literatūra ir patirtis: užrašai" skaitė Panevėžio J.Miltinio dramos teatro aktorė E. Matulaitė, muzikavo V. Mikalausko menų mokyklos moksleiviai. Panevėžietė mokytoja L.Lapinskienė įdomiai apžvelgė V.Daujotytės kūrybinius aspektus. Visus apmąstymams nuteikė laureatės paskaita „Ką pasakyti G.Petkevičaitei Bitei“.
 Šių metų laureatę sveikino rajono, G. Petkevičaitės - Bitės fondo, Smilgių bendruomenės atstovai bei kiti gerbėjai.

21 –oji Gabrielės Petkevičaitės – Bitės premija – prof. Viktorijai Daujotytei
 21 –oji Gabrielės Petkevičaitės – Bitės premija – prof. Viktorijai Daujotytei 21 –oji Gabrielės Petkevičaitės – Bitės premija – prof. Viktorijai Daujotytei    21 –oji Gabrielės Petkevičaitės – Bitės premija – prof. Viktorijai Daujotytei