„Knygų lagamino“ viešnagė Bernatonių bibliotekoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27
„Knygų lagaminas“ viešnagė Bernatonių bibliotekoje   Penktadienio popietę į Bernatonių filialą atvyko "Knygų lagaminas". Lagaminą atlydėjo rajono viešosios bibliotekos bibliotekininkė Vida kartu su savanoriais Annika, Maurizio ir Gokhan.

Vida Bernatonių jauniesiems skaitytojams pristatė įsimintiniausias lagamino knygas. Bibliotekoje dirbantys savanoriai papasakojo apie jų šalyse vaikams labiausiai patinkančių knygų herojus ir apdovanojo renginio dalyvius savo padarytais knygų skirtukais.

Po pristatymo bibliotekos kieme buvo surengti žaidimai. Visi smagiai šėlo žaisdami lauko loto. Knygų lagaminas Bernatonių bibliotekoje svečiuosis iki rugsėjo 10 d.

Vyr.bibliotekininkas Saulius Jučys

„Knygų lagaminas“ viešnagė Bernatonių bibliotekoje  „Knygų lagaminas“ viešnagė Bernatonių bibliotekoje