CIVIT“o klubas tęsia veiklą

Ketvirtadienis, 23 spalio 2008 20:51

Artūras Račas

Rajono viešojoje bibliotekoje prasidėjo naujas klubo „CIVITAS“ diskusijų sezonas. Susitikti su lankytojais atvyko žurnalistas ir politikos apžvalgininkas Artūras Račas. Buvo diskutuojama tema „Ar Lietuvos partijos turi stabilų elektoratą?“ Lektorius analizavo rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą dalyvavusių partijų privalumus ir trūkumus. Jis kėlė klausimą, kodėl rinkėjas renkasi vieną ar kitą partiją ir kas lemia jo pasirinkimą.

Noriai į diskusijas įsijungė ir klubo dalyviai. Kitos klube „CIVITAS“ diskusijos vyks lapkričio mėnesį.

Artūras Račas Artūras Račas