Seminaras apie knygos vertę

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Seminaras rajono bibliotekininkams Rajono bibliotekų darbuotojai dalyvavo Lietuvos kultūros darbuotojų tobulinimosi centro organizuotame seminare „Knygos vertė“. Lektorė Asta Kazakevičiūtė –Bankauskienė supažindino su pagrindiniais dokumentų fondo sudarymo bei vertinimo kriterijais, informacijos srauto atranka, dokumentų rūšimis.

Bibliotekų darbuotojus sudomino įtaigus literatūros kritiko, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto šiuolaikinės lietuvių literatūros skyriaus redaktoriaus Virginijaus Gasiliūno pranešimas, nagrinėjantis knygos vertę pagal leidimo metus, autorius, reklamos įtaką.

Seminaras rajono bibliotekininkams Seminaras rajono bibliotekininkams Seminaras rajono bibliotekininkams