„Poezijos pavasarėlis“ Raguvos bibliotekoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27

„Poezijos pavasarėlis“ Raguvos bibliotekoje Š. m. balandžio 29 d. minint Nacionalinę bibliotekų savaitę Raguvos miestelio aikštėje įvyko popietė „Poezijos pavasarėlis“. Nacionalinės bibliotekų savaitės metu Raguvos biblioteka kartu su jaunųjų knygnešiukų klubo nariais džiaugėsi ne tik šilta pavasario diena, bet ir mūsų biblioteką aplankiusiais knygų lagaminais.

Š. m. balandžio 29 d. minint Nacionalinę bibliotekų savaitę Raguvos miestelio aikštėje įvyko popietė „Poezijos pavasarėlis“. Nacionalinės bibliotekų savaitės metu Raguvos biblioteka kartu su jaunųjų knygnešiukų klubo nariais džiaugėsi ne tik šilta pavasario diena, bet ir mūsų biblioteką aplankiusiais knygų lagaminais. Popietės metu jaunieji skaitytojai ne tik deklamavo eilėraštukus, skaitė pasakas, bet ir susitiko su Raguvos krašto poete Janina- Jakimavičiūte Baltušnikiene, kuri popietės metu skaitė savo sukurtus eilėraštukus vaikams, pasakojo kaip „gimsta“ eilėraščiai. Ypatingai daug dėmesio susilaukė pirmieji poetės kūrybos sąsiuviniai bei spalvingi knygų lagaminai.
V. Gailiušytė
„Poezijos pavasarėlis“ Raguvos bibliotekoje „Poezijos pavasarėlis“ Raguvos bibliotekoje „Poezijos pavasarėlis“ Raguvos bibliotekoje