Kviečiame senjorus susipažinti su internetu!

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Kviečiame senjorus susipažinti su internetu! Akcija „Esenjoras.lt“.
Akcijos pristatymo renginyje lapkričio 10 d., antradienį, 14 val. viešojoje bibliotekoje (Beržų g. 50) ir Raguvos, Velžio, Ramygalos, Ėriškių, Šilų, Vadoklių, Liūdynės, Smilgių filialuose senjorai galės dalyvauti virtualiame susitikime – žinomi pranešėjai jiems papasakos apie interneto teikiamas galimybes, savo patirtį naudojantis internetu ir kt., o akcijos dalyviai internetu galės jiems užduoti klausimus ir iškart išgirsti atsakymus į juos.

Kviečiame senjorus susipažinti su internetu! Akcija „Esenjoras.lt“.
Projekto „Bibliotekos pažangai“ organizuojamos akcijos tikslas – paskatinti vyresniojo amžiaus gyventojus aktyviai naudotis internetu visoms gyvenimo reikmėms.