Paliūniškio biblioteka metus pradeda gerais darbais

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Paliūnškio biblioteka kartu su savo bendruomene netradiciškai pradeda 2010 –uosius. Bibliotekos kiemelyje Trijų karalių šventės metu pastatyta KALADĖ padės visiems atsikratyti  blogų darbų ir minčių. Prie jos kaimo bendruomenės gyventojai ištisus metus galės palikti savo pyktį ir  neapykantą. Jei kas kaime norės keiktis ar ginčytis,  tegul ateina prie šios KALADĖS. Savo namuose to daryti nevalia!
         Po metų ši KALADĖ, pilną kalčių ir nuodėmių, bus tempiama per kaimą ir sudeginama. Savo skaitytojams 2010 –aisiais metais  biblioteka linki kuo daugiau gerų emocijų!