Pavasario šventė Paliūniškio bibliotekoje

Trečiadienis, 14 balandžio 2010 05:54

Su pavasariška nuotaika paliūniškiečiai rinkosi į biblioteką – čia visų laukė Atvelykio šventė! Kiekvienas atskubėjęs į renginį, atsinešė gražiausią, stipriausią, greičiausią margutį.

Su pavasariška nuotaika paliūniškiečiai rinkosi į biblioteką – čia visų laukė Atvelykio šventė!  Kiekvienas atskubėjęs į renginį, atsinešė gražiausią, stipriausią, greičiausią margutį.  Pasidalinę savo žinojimais apie Velykinius ir Atvelykio papročius, šventės dalyviai skubėjo į bibliotekos kiemelį ridenti margučių, žaisti kitus žaidimus. Visus labai džiugino margučių ridenimas. Džiugu tai, kad į šventę atėjo ir vaikai, ir brandaus amžiaus gyventojai. Buvo visiems linksma ir gera kartu žaisti įvairius žaidimus. Žaidimų nugalėtojai buvo apdovanoti prizais.  Gražiai pasakyta, kad Atvelykis „panašus į upelį, kuris ištryškęs iš Velykų šaltinio ima šakotis, kad pasiektų, atgaivintų ir atnaujintų kiekvieną, taip pat ir tą, kuris negali įtikėti nepamatęs. Tebus Atvelykis visiems mums priminimas, kad esame pašaukti tyrumui”.