Tautodailininkės darbai bibliotekoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27

Bibliotekos parodų galeriją “Prie knygų” papuošė tautodailininkės, „Paletės“ dailės studijos narės, kraštietės Irenos Raščiuvienės (Malinauskaitės) tapybos darbų paroda „Džiaugsmai“.

Būsimoji dailininkė gimė ir augo Raguvoje, ten baigė vidurinę mokyklą, vėliau – Raguvėlės žemės ūkio technikumą. Šeima, kaimas išugdė meninį potraukį kūrybai, kurį pirmasis pastebėjo dailininkas  Vyt. Narečionis.
     Taip jau susiklostė gyvenimas, kad mėgstamam užsiėmimui – kūrybai -  laiko atsirado  jau vyresniame amžiuje, o ypatingai daug savo pomėgiui moteris laiko ėmė skirti pradėjusi lankyti „Paletės“ dailės studiją.
     Parodose menininkė dalyvauja nuo 2007 metų. Tai jau ketvirtoji autorės personalinė paroda, taipogi dalyvauta ne vienoje grupinėje parodoje.
     Šiltos šviesios spalvos maloniai nuteikia akį, nuskaidrina sielą, tad mielai kviečiame apsilankyti.
Paroda veiks iki liepos 30d.

Dana Pamerneckytė