Savanoriai dviračiais apkeliavo rajono bibliotekas

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27 Joern Foertsch ir Johannes Trenkler šypsenos

Jau beveik  metus laiko rajono viešojoje bibliotekoje  savanoriaujantis Johanesas Trenkleris   kartu su Krekenavos regioninio parko savanoriu Joernu Foertšu baigė savaitę trukusį  žygį , kurio tikslas – susipažinti su Panevėžio rajono vietovėmis, bibliotekomis, gyventojais.

Lydimi kaitrios saulės, retsykiais užklumpančio lietaus, tačiau pilni ryžto ir ištvermės, vaikinai dviračiais  sukorė beveik pusantro šimto kilometrų, aplankė visas rajono seniūnijas. Savanoriai vykdė gyventojų apklausą apie vietos bibliotekose teikiamas paslaugas,   pasakojo apie Europos savanorių tarnybos veiklą, kvietė jaunus žmones dalyvauti savanorystės programoje.  Fotoaparatu fiksuotas įdomiausias akimirkas, pamatytas vietoves, sutiktus žmones jie pateiks bibliotekoje ruošiamoje parodoje.