Pirmasis kūrybinis žingsnis – bibliotekoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Į susitikimą su tautodailininke, „Paletės“ studijos nare Aldona Zinkevičiene Panevėžio rajono  viešojoje bibliotekoje gausiai rinkosi lankytojai. Pirmosios tapybos parodos pristatymas sutapo su gražiu autorės jubiliejumi.

Saulėtą rudens pavakarę bibliotekos galerijoje skambėjo muzika, eilės ir šilti draugų, bendraminčių ir artimųjų sveikinimai. O ilgametis „Paletės“ studijos vadovas V. Vaišvila ragino jubiliatę ir toliau kurti paveikslus, nešančius žmonėms šilumą bei grožį.