Molainių bibliotekoje startavo projekto "Lietuvos e. piliečiui - paslaugos internete"

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Molainių filiale startavo projekto "Lietuvos e. piliečiui - paslaugos internete" gyventojų mokymai.

Projekto "Lietuvos e. piliečiui - paslaugos internete" tikslas – suteikti žinių ir IKT naudojimo įgūdžių bei išmokyti e. paslaugų naudojimosi pagrindų.
     Projekto stiprioji pusė yra ta, kad dalyviams suteikiami ne tik naudojimosi kompiuteriu ir internetu pradmenys, tačiau mokoma ir skatinama naudotis valdžios bei verslo e. paslaugomis, kurių teikiama nauda dauguma gyventojų vis dar negali pasinaudoti dėl žinių trūkumo. Kadangi gyvenimo tempas didėja ir vis daugiau įvairių paslaugų perkeliama į elektroninę erdvę, įgytos žinios palengvins žmonių gyvenimą, paspartins įvairių reikalų tvarkymą (padės pigiai bendrauti el. priemonėmis, išplės galimybes mokytis, susirasti su sveikata susijusios informacijos, tvarkyti savo finansus, kt.).