„Suskambo Kalėdinė styga“

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Paskutinį advento vakarą  biblioteka prisipildė švelnių gitaros garsų. Koncertavo mokytojos Aldonos Bagdonienės vadovaujami gitaristai. Skaistakalnio pagrindinės mokyklos gitarisčių ansambliui - 8a klasės mokinėms  Sonatai Butkevičiūtei, Šarūnei Uzdraitei, Dovilei Tumonytei ir Gabrielei Kvedaraitei tai buvo pirmasis bendras koncertas. O Panevėžio muzikos mokyklos mokiniai Julius Adamonis, Tomas Strelčiūnas,  Ernesta Gižaitė bei Dovydas Stasytis scenoje jau ne naujokai.
   Vilma Kybartaitė pristatė bibliotekoje veikiančią darbų iš šamoto parodą. Tai projekto „Apskrities keramikos mėgėjų dirbtuvės“, vasarą vykusio Ramygaloje, rezultatas. Dauguma darbų sukurti šaukšto tema. Juk nuo šaukšto žmogaus gyvenimas prasideda ir baigiasi „padėjus šaukštą“.
   Įsiklausyti į aplinką ir save skatino  ir Edvardo Vaičiaus skaitomos poetų Aido Marčėno ir Donaldo Kajoko eilės.