Piniavos skaitytojai kuria pasakas

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27

Piniavos biblioteka, sužinojusi apie Aukštaitijos radijuje“ vykstantį vaikučių pasakų konkursą, patarė mažiesiems savo skaitytojams išbandyti kūrybines jėgas.

Piniavos biblioteka, sužinojusi apie "Aukštaitijos radijuje“ vykstantį vaikučių pasakų konkursą, patarė mažiesiems savo skaitytojams išbandyti kūrybines jėgas. Pirmoji atsiliepė Šarūnė Avižienytė, Piniavos darželio-mokyklos 4-os klasės mokinė, sukūrusi pasaką ,,Stebuklingos žiemos atostogos“. Ilgai laukti nereikėjo – kitą dieną jaunoji kūrėja  kartu su  bibliotekininke Jolanta Šimeliūniene jau svečiavosi „Aukštaitijos radijuje“. Tiesioginiame eteryje autorės skaitoma pasakaitė nuskambėjo išraiškingai ir įdomiai. Konkurse dalyvavę vaikai pamatė,  kaip vyksta radijo laidų transliacija, kaip kuriamos laidos. Visi dalyviai gavo dovanų po du bilietus į spektaklį.
   Dideliam mūsų džiaugsmui, Šarūnė pateko į finalą. Jos pasakaitė buvo  viena iš penkių geriausiai įvertintų pasakų. Gruodžio 31d. finalininkai buvo pakviesti į ,,Aukštaitijos radijo“  studiją, jiems įteikė diplomus ir naujametines dovanas - fejerverkus. Vaikams palinkėta  sėkmės kuriant naujas pasakas konkurso finalui, kuris planuojamas 2011m. rudenį. Tikrai stebuklingos atostogos!