„Būk saugus internete. Kviečiame į renginius bibliotekose

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Vasario 1 dieną, antradienį, 15 val., kviečiame žiūrėti specialią "Gustavo enciklopedijos" laidą apie atsargų elgesį internete, skirtą ir  vaikams, ir jaunuoliams, ir suaugusiems. Specialią pamoką  ves populiarusis TV personažas Gustavas.

Šioje transliacijos dalyje galėsite užduoti klausimus.
     Transliacijos metu pristatyta informacija bus naudinga žaidžiant viktorinose „Protų kovos“ vasario 8, 15 ir 22 dienomis.

Vasario 8, 15, 22 dienomis, nuo 15 val. bibliotekose vyks "Protų kovos" Tai - viktorinos-konkursai, kuriam yra parengtos taisyklės ir nuostatai.
     Šiuo atveju viktorinos dalyviai aktyviai įtraukiami į veiksmą, buriasi į komandas, atsakinėja į klausimus ir pan.

Jei kiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis į kampanijos koordinatorę Ingą Manelytę, 85 2398548, mob. 868582796, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.