Panevėžio rajono bibliotekose - “Metų knygos“ rinkimai

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27

Kasmet Lietuvoje vykstantys „Metų knygos“ rinkimai domina ir Panevėžio rajono bibliotekų skaitytojus. Šiemet ypač aktyviai jie vertino paskelbtą lietuviškų knygų penketuką, nes bibliotekoje turėjo galimybę visas jas perskaityti. Šias knygas, sėkmingai užpildžius projektines paraiškas, gavo ne tik rajono viešoji biblioteka, bet ir Miežiškių, Vadoklių, Karsakiškio, Raguvos bibliotekos.
   Įdomu tai, kad skaitytojai  pradėjo šiomis knygomis domėtis gerokai anksčiau, negu jos buvo pradėtos reklamuoti.
Skaitytojai noriai dalijasi mintimis apie perskaitytas knygas, rašė atsiliepimus. Su jais galėjo susipažinti viešosios bibliotekos lankytojai. Jų vertinimais, pirmenybė atiduodama V. Papievio romanui „Eiti“.
   Vertindami knygas,  aktyviai įsitraukė į diskusijas Miežiškių bibliotekos skaitytojai. Vyko diskusijos „Kuo sudomino ši knyga“, literatūrinis rytmetis „Ar skaitei šią knygą“. Paaugliai čia susidomėjo  O.Jautakės „Kai aš buvau Kleo“, o suaugusiems patiko R.Rastausko "Privati teritorija“. Raguvos jaunieji skaitytojai savo balsus atidavė R.Šerelytės „Krakatukų jūrai“, suaugę -  V. Papievio romanui „Eiti“.
   Paskubėkite perskaityti ir įvertinti „Knygų penketuko“ siūlomas knygas. „Metų knygos rinkimai“ tęsis iki Vilniaus Knygų mugės – vasario 17  - osios!
   Akcijai siūlomos knygos yra parašytos šiuolaikinių lietuvių autorių, išleistos nuo 2009 - 2010 metais.
  Primename, kad balsuoti už Jums patikusią knygą galima ir internete:www.skaitymometai.lt