Kovojo šeimos

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Panevėžio rajono, Miežiškių biblioteka, viena iš 1200 Lietuvoje veikiančių bibliotekų kovo 26 dieną dalyvavo projekto „Bibliotekos pažangai“ surengtoje „Šeimų kovos“ akcijoje - viktorinoje. Vaikinų patirtis, įgyta organizuotoje „Protų kovų“, labai padėjo jiems rengiantis šiai viktorinai. Dalyviai jau nemažai buvo girdėję apie saugų internetą, bet tą dieną dar kartą klausėsi apie pavojus internete vaikams.
    Jau prieš 11 valandą atvyko dvi šeimos: „Burbulės“ – merginos, moterys, Adomonių šeima, ir „drambliukai“ – Dambrauskų šeimos vyrai. Ypač aktyvūs buvo mažieji šeimos nariai. Bėgiojo nuo vieno kompiuterio prie kito, nors atsakymų nespėliojo. Patys mažiausieji, bibliotekininkei V.Karklytei pasiūlius, sutiko žaisti jiems tinkančius stalo žaidimus.
     Netruko parbėgti šeštadieninių „Šeimos karų“ bibliotekoje valanda. Dalyviai džiaugėsi, kad iš karto sužinojo viktorinos rezultatus. Vyriškoji komanda nudžiugo sužinojusi, kad laimėjo 54 – tą vietą. Visi vaišinosi saldumynais, arbata, gavo dovanėlių ir prisipažino pasiryžę atvykti ir kitą šeštadienį. Moteriškajai komandai turėtų patikti viktorina „Įsimintiniausi knygų herojai“.
    Sėkmės visiems, kurie rengiasi dalyvauti „Šeimų kovose“ !
                                                                                                                                                    Ona Bartulytė
                                                                                                                                                 Violeta Karklytė